Nábytok a bývanie 2024

Aká bola výstava Nábytok a bývanie 2024?

Spolu s nami návštevníkom prinieslo inšpiráciu na zariadenie domu, bytu či záhrady viac ako 400 vystavovateľov a predajcov zo 7 krajín. Ambisio stánok sme na ploche 100 metrov štvorcových vyskladali ako outdoorový priestor plný inšpiratívnych produktov a zelene, ktorý návštevníkov zaujal svojou unikátnosťou. Dominantou priestoru bola prémiová bioklimatická pergola Renson Camargue, vybavená širokou paletou integrovaných doplnkov ako osvetlenie v lamelách či po obvode, screenová roleta, posuvná paravanová stena či posuvné zasklenie. Doplnila ju jedna z našich najpredávanejších pergol - hliníkový model Cartesian, doplnená posuvným zasklením, drevenými paravanmi a tieniacou roletou umiestnenou na streche. Nechýbali obľúbené modely našich brán a plotov Zora, Lina či rôzne varianty oplotenia Block, pomocou ktorých sme návštevníkov predstavili variabilnosť a univerzálnosť tohoto prvku. Atmosféru dotvoril outdoorový nábytok Todus, ktorý vyniká nielen dizajnom, kvalitou ale aj odolnosťou spracovania voči vonkajším vplyvom, prenosné reproduktory Escape speakers, schránkové systémy eSafe, Jap systémy a mnoho iných inšpiratívnych produktov, ktoré vytvorili jedinečný výstavný priestor. Veľký úspech u návštevníkov zožalo kryté stojisko na smetiaky so zelenou strechou - zaujalo aj reportérov z TV Markíza, ktorí navštívili Ambisio stánok a naša marketingová manažérka Tatiana Dubovská ho predstavila aj v Televíznych novinách. Ako novinku sme predstavili naše interiérové vône Ambisio Home vo verziách Earth a Air. Pre spríjemnenie času v stánku sme hosťom ponúkli skvelé Prosecco Tognon, vyrábané v rodinnom vinárstve s láskou k tradícii priamo v rodisku prosecca - talianskom Valdobbiadene. Ďakujeme nielen všetkým návštevníkom za príjemné, inšpiratívne stretnutia a pozitívne ohlasy, ale aj našim partnerom, ktorí nám opäť pomohli vytvoriť výnimočný výstavný priestor. Tešíme sa na vás zasa o rok!

Ako prebieha spolupráca?

1. Prvý kontakt

Záujemcovia o naše produkty nás môžu kontaktovať viacerými spôsobmi: prostredníctvom e-mailu ambisio@ambisio.sk, kontaktného formulára na webe, či telefonicky na +421 911 600 881. K dispozícii sme aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a LinkedIn. Ak preferujete osobné stretnutie, môžete nás osobne navštíviť v showroome na Dohnányho 8 v Trnave.

2. Podklady pre cenotvorbu a výber produktu

Po prvotnom kontakte s klientom špecifikujeme typ, model a dizajn produktu. Zároveň sa dopýtame na doplňujúce informácie a podklady pre cenotvorbu: orientačné rozmery, pôdorysy, fotografie, či akýkoľvek materiál, ktorý nám pomôže pri vypracovaní cenovej ponuky.

3. Cenová ponuka

Keď máme k dispozícii všetky potrebné informácie, pripravujeme pre klienta cenovú ponuku, ktorú odošleme mailom.

4. Spätná väzba a zameranie

Po odsúhlasení cenovej ponuky klientom prichádza na rad zameranie naším technikom priamo na mieste realizácie. Termín zamerania si dohodne technik vopred s klientom tak, aby bol pre obe strany vyhovujúci. Na meraní si klient vyberá farbu produktu a takisto doplnky, o ktoré má záujem.

5. Cenová ponuka po meraní

Po presnom zameraní odovzdá technik skutočne namerané rozmery predajcovi. Ten na ich základe finalizuje cenovú ponuku.

6. Objednávka

V prípade, že klient s cenovou ponukou súhlasí, pripravíme Zmluvu o dielo a zálohovú faktúru.

7. Úhrada faktúry a podpis zmluvy

Po podpise zmluvy zo strany klienta a zaplatení zálohy začína plynúť termín dodania špecifikovaný v zmluve. Od tohto momentu pracujeme na výrobe diela pre klienta.

8. Montáž a dodanie

Akonáhle je dielo vyrobené, nasleduje dodanie, montáž a finálne prebratie diela klientom.