Spoznajte Ambisio

Je v poriadku byť náročný nielen na interiérový dizajn, ale chcieť viac aj od outdoorových elementov, ktoré definujú váš domov. V AMBISIO sa zameriavame nielen na navrhovanie a tvorbu stavaných outdoorových a interiérových elementov, ktoré udávajú trend, ale aj na celkovú realizáciu vášho vysnívaného outdooru. Sme tu aj pre tých najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na absolútnu estetickú aj funkčnú dokonalosť.

V našej ponuke nájdete na mieru navrhované a vyrábané pergoly, prístrešky, zimné záhrady či oplotenia. Spájame sa s najlepšími značkami na európskom trhu, aby sme dokázali pretaviť vaše sny o vysnívanom outdoore do reality v tom najvyššom štandarde. Preto naša ponuka zahŕňa aj bioklimatické pergoly Renson®, látkové mediterány, screenové rolety či exteriérové žalúzie a portfólio neustále rozširujeme aj o ďalšie, starostlivo vybrané produkty ako outdoorový nábytok, dizajnové doplnky či ozvučenie exteriéru.

Technologická expertíza

Zastrešíme celý proces tvorby vášho dokonalého outdooru. Ponúkame komplexnú realizáciu od zamerania, návrhu, výroby až po montáž a osadenie finálneho produktu. Využívame najmodernejšie technológie, materiály a výrobné postupy, vďaka ktorým bude váš domov štýlový, funkčný a inovatívny vo všetkých smeroch.

Naplníme všetky vaše ambície, aby ste sa vo vašom vonkajšom domove cítili výnimočne a dokonalo.

Outdoorové ambície

Našou múzou sú práve naši klienti, ktorí nás inšpirujú pri tvorbe. Uvedomujeme si, že každý z našich klientov je jedinečná osobnosť a tvorí svoj domov na svoj unikátny obraz. Tak, ako sú naši klienti nároční vo svojich predstavách o dokonalom domove, také ambície máme aj my v našej tvorbe vášho dokonalého outdooru.

Našou ambíciou je zabezpečiť vám kompletný dizajn a realizáciu vášho vonkajšieho domova, presne podľa vašich predstáv.